KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI KANUNU UYARINCA YURT DIŞI AKTARIM AÇIK RIZA BEYANI

Veri Sorumlusu; Esentepe Mahallesi Villa Caddesi No:7 Şişli/İstanbul mukim FACAR MEDYA İLETİŞİM GRUBU A.Ş. tarafından hazırlanan Lider Türkiye isimli yarışma programına Jüri olarak katılmaya ve bu programın kayıt altına alınmak suretiyle Ulusal ve Uluslararası Kanallar, Online Yayıncılık Platformları, Yurt Dışı Menşeili Dijital Medya Mecraları gibi yayıncı kuruluşların ulusal ve uluslarası yayın mecralarında yayınlanması ve programın tanıtımı amacıyla sosyal medya mecralarında (Instagram, Youtube gibi) ve Lider Türkiye yarışma programının www.liderturkiye.tv adresli internet sitesinde yayınlanmasına muvafakat etmiş bulunmaktayım.

Belirtilen mecralarda ses ve görüntü kaydımın yayınlanabilmesi ve programının tanıtımının yapılabilmesi amacıyla kişisel verilerimin transfer edilmesine 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun 9. Maddesinin ikinci fıkrası uyarınca açık rıza vermek suretiyle muvafakat ederim.

İSİM SOYİSİM :

TARİH :

İMZA :

Açık rıza kişisel veri sahibi ilgili kişi tarafından herhangi bir zamanla sınırlı olmayarak geri çekilebilir. Kişisel verilerin açık rıza olmaksızın işlenmesi için kanunda öngörülen başka bir hukuki sebep olmaması halinde kişisel veriler saklama ve imha politikasında belirtilen usullere göre ilk periyodik imhada imha edilir, aksi halde kanunda öngörülen ve Saklama ve İmha Politikasında belirtilen sürelerin sonunda imha edilir.